Vyhľadať

Podobné inzeráty

Včelí vosk

PredámPridať do obľúbených
Cena: 15,49 15,49
Kontakt alebo Telefón 0908544144
pridané 31.03.2024
Pridal inzerát (ty):

Popis

Predám surový včelí vosk priamo do registrovaného včelára v centrálnom registri včelstiev (CRV), s povolením na priamy predaj medu konečnému spotrebiteľovi od Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy vo Veľkom Krtíši (RVPS), ktorý je členom Slovenského zväzu včelárov (SZV).

Ide o prírodný surový včelí vosk priamo do registrovaného včelára, ktorý je členom Slovenského zväzu včelárov (SZV).
Ponúkaný vosk je 100% prírodný produkt bez konzervácie, farbív, E-čiek a pod. Vosk pochádza z vlastnej včelnice, ktorá sa nachádza na južnom Slovensku v čistom prostredí obci Dolinka v okrese Veľký Krtíš.
Tradícia včelárenia je v našej rodine zachovaná už od roku 1944, čo zaručuje pre spotrebiteľa najvyššiu možnú kvalitu ponúkaného vosku.
Od nás dostanete čistý 100% prírodný vosk bez akej koľvek úpravy ( okrem čistenia) , čiže v podstate od nás dostanete vosk priamo z úľa.

Cena za 1 kg vosku je 15,49 EUR.

Menšie balenia:
200g = 6,09 €
50g = 2,29 €
45g = 2,09 €
40g = 1,89 €


Je možný osobný odber v meste Veľký Krtíš, prípadne v obci Dolinka.

V prípade záujmu vosk zasielam aj poštou alebo kuriérom DPD, na dobierku alebo platbou vopred, v tomto prípade sa k cene vosku pripočítava aj cena za dopravu podľa váhy balíka. Doprava je stanovená podľa nášho cenníka dopravy poštou alebo kuriérom DPD (pri väčšine balíkoch je DPD lacnejší alebo je drahší iba o niekoľko desiatok centov ako Pošta).

V prípade záujmu o objednanie vosku poprosím objednávku zaslať na e-mail (alebo cez kontaktný formulár portálu) kde uveďte: úplnú adresu doručenia, kontakt na Váš mobil, zvolený druh doručenia poštou (na adresu alebo na poštu), alebo kuriérom DPD (na adresu, alebo odberné miesto / balíkobox) a samozrejme o koľko vosku máte záujem.


PS: Nezabudnite si pozrieť aj moje ostatné inzeráty kde nájdete ďalšie kvalitné včelie produkty ako napríklad agátový, jarný kvetový, pastovaný jarný kvetový , letný kvetový zmiešaný včelí med, sušený peľ, voskové sviečky, včelí vosk a pod. všetko priamo od včelára z našej farmy.

Špecifické detaily

Inzerent: Súkromný

Mesto

Veľký Krtíš, Banskobystrický kraj, Slovensko

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 18662
Zobrazení: 221
Platné do: 30.04.2024
v kategóriách: Iné ostatné

Komentáre